• Czytelnik roku

• Regulamin konkursu bibliotecznego

„Czytelnik roku” dla uczniów klas I i II

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas  I i II.
          2. Konkurs trwa od 1.10.2020 roku do 1.06.2021 roku.
          3. Udział w konkursie jest dobrowolny i można przystąpić do niego w każdym czasie.
          4. Za każdą przeczytaną i opowiedzianą książkę uczeń otrzymuje pieczątkę w  „Dzienniku czytelnika biblioteki Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie”.
          5. Uczeń czytający dowolną książkę w czytelni szkolnej otrzymuje pieczątkę w  „Dzienniku czytelnika biblioteki Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie”.
          6. Dzienniki przechowywane są w bibliotece szkolnej.
          7. Po zakończeniu konkursu komisja konkursowa w składzie : wychowawcy klas  i nauczyciel bibliotekarz podliczą ilość zgromadzonych pieczątek i ogłoszą wyniki konkursu.
          8. Czytelnikiem roku uczniów klas I i II zostanie uczeń, który będzie miał największą ilość pieczątek.
          9. Trzech uczniów, którzy zdobędą największą ilość pieczątek otrzymają nagrody na zakończenie roku szkolnego.