2019/2020
krajowy
Klara Romanowska Mohler
- Dyplom laureata w kategorii kl. 1
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Nina Kęska
- Dyplom laureata w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Arin Ferguson
- Grawerowany dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Filip Wielgus
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Martyna Trelińska
- Dyplom laureata w kategorii kl. 1
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Emilia Grapa
- Dyplom laureata w kategorii kl. 1
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Nina Kęska
- Dyplom laureata w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Arin Ferguson
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Filip Wielgus
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Joanna Głuszczenko
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Nina Kęska
- Bardzo dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Kacper Strosznajder
- Bardzo dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Dorota Furtak
- Dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Szymon Lamch
- Dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Filip Wielgus
- Bardzo dobry wynik w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Oliwier Antonik
- Dobry wynik w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Zuzanna Broszkiewicz
- Dobry wynik w kategorii kl. 4
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Piotr Furtak
- Dobry wynik w kategorii kl. 7
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
lokalny
Aleksandra Florek
- I miejsce w kategorii klas 7-8
- III Gminny Konkurs Interpretatorów Poezji · lokalny · 2019/2020
Hubert Malik
- I miejsce w kategorii klas 4-6
- III Gminny Konkurs Interpretatorów Poezji · lokalny · 2019/2020
2019/2020
krajowy
Klara Romanowska Mohler
- Dyplom laureata w kategorii kl. 1
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Nina Kęska
- Dyplom laureata w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Arin Ferguson
- Grawerowany dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Filip Wielgus
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Język Angielski · krajowy · 2019/2020
Martyna Trelińska
- Dyplom laureata w kategorii kl. 1
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Emilia Grapa
- Dyplom laureata w kategorii kl. 1
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Nina Kęska
- Dyplom laureata w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Arin Ferguson
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Filip Wielgus
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Joanna Głuszczenko
- Dyplom laureata w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Zuch Zintegrowany · krajowy · 2019/2020
Nina Kęska
- Bardzo dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Kacper Strosznajder
- Bardzo dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Dorota Furtak
- Dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Szymon Lamch
- Dobry wynik w kategorii kl. 2
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Filip Wielgus
- Bardzo dobry wynik w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Oliwier Antonik
- Dobry wynik w kategorii kl. 3
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Zuzanna Broszkiewicz
- Dobry wynik w kategorii kl. 4
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
Piotr Furtak
- Dobry wynik w kategorii kl. 7
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny” · krajowy · 2019/2020
lokalny
Aleksandra Florek
- I miejsce w kategorii klas 7-8
- III Gminny Konkurs Interpretatorów Poezji · lokalny · 2019/2020
Hubert Malik
- I miejsce w kategorii klas 4-6
- III Gminny Konkurs Interpretatorów Poezji · lokalny · 2019/2020