• Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025

•

W rekrutacji do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie na rok szkolny 2024/2025  biorą udział wyłącznie dzieci 6-letnie (ur. w 2018 r.).

1. Zarządzenie Burmistrza Miasta  Chrzanowa dot. terminów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych:

Zarzadzanie_BM_-_terminy_rekrutacji_PS_i_OP.pdf

2. Zasady rerutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych;

ZASADY_REKRUTACJI_DO_SAMORZaDOWYCH_PRZEDSZKOLI_I_ODDZIALOW_PRZEDSZKOLNYCH_W_SZKOLACH_PODSTAWOWY.docx

3. Link do strony, na której należy założyć konto i wypełnić wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego:

Zapisując dziecko do oddziału przedszkolnego w szkole po raz pierwszy Rodzice wypełniają wniosek elektronicznie. Logując się na stronie należy założyć konto dla dziecka, podając swój adres e-mail. Rodzice wypełniają elektronicznie tylko jeden Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, w którym istnieje możliwość wskazania jeszcze dwóch kolejnych placówek drugiego i trzeciego wyboru. Możliwość wprowadzenia elektronicznie kolejnych Wniosków jest automatycznie zablokowana.

Wydrukowany Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć tylko w placówce pierwszego wyboru.