• Dokumenty Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Królowej  Jadwigi w Chrzanowie

• 1. Regulamin Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie:

Regulamin_Rady_Rodzicow_SP3.pdf

2. Rozliczenie finansów Rady Rodziców za rok szkolny 2021/2022:

• Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 3 w Chrzanowie w roku szkolnym 2023/2024

• Zarząd Rady Rodziców:

Marek Treliński - Przewodniczący RR

Anna Piórkowskai - Zastępca Przewodniczego RR

Ilona Dzięgiel - Członkek Zarządu RR

Anna Kopińska - Członek Zarządu RR

Daniel Skwarek - Członek Zarządu RR

Komisja Rewizyjna:

Marta Niemczyk - Wrzeszcz

Lucyna Żak

Agnieszka Styś

Pozostali członkowie Rady Rodziców:

Monika Krupa - Matoga

Katarzyna Oczkowska

Angelika Odrzywołek

Grzegorz Bartyzel

Katarzyna Liszka

Marta Ficek

Paweł Bolczyk

Agnieszka Styśl

Sylwia Mąsior

Sylwia Marchaj

Dagna Sayadyan

• Wpłaty na Radę Rodziców

• 1. Wysokość składki na Radę Rodziców:

a) jeżeli do SP 3 w Chrzanowie uczęszcza jedno dziecko  - składka wynosi 50,00 zł,

b) jeżeli do SP 3 w Chrzanowie uczęszcza dwoje lub więcej dzieci - składka wynosi 25,00 zł na każde dziecko.

2. Rachunek bankowy Rady Rodziców - nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego od lutego 2024 r.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

47 1240 4230 1111 0011 3420 6395

Przy dokonywaniu wpłat przez skarbnika oddziału na rachunek Rady Rodziców  w tytule wpłaty należy wpisać informację: ,,wpłata własna klasy....." .

Przy dokonywaniu wpłat indywidualnych na rachunek Rady Rodziców  w tytule wpłaty należy wpisać informację: ,,imię i nazwisko dziecka, klasa" .

Przy dokonywaniu wpłat na rachunek Rady Rodziców na określony cel (np. przez sponsora)  w tytule wpłaty należy wpisać informację dot. celu.

• Ubezpieczenie NNW  dzieci i uczniów na rok szkolny 2022/2023

• Szanowni Państwo,

Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży szkolnej na terenie szkoły, jak również w przypadku organizowania imprez i wycieczek szkolnych w kraju, jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Umowa ta może być zawierana wyłącznie z woli rodziców. Każdy rodzic sam odpowiada za tę kwestię.

Ja ze swojej strony mogę polecić Pana Przemysława Sucherka na Alei Henryka w Chrzanowie (naprzeciwko NASZEJ SZKOŁY). Ubezpieczenie w PZU to koszt ok 26 zł od dziecka (suma ubezpieczenia 10 000) To jest oferta ubezpieczenia NNW indywidualnego. Można umówić się z Panem Przemysławem dzwoniąc na nr tel. +48 607 999 401.

Inne oferty:

InterRisk: https://www.e-nfs.pl/code/mailingtn/teyt