• IV Międzynarodowa Akcja Czytania na Przerwie

• IV Międzynarodowa Akcja Czytania na Przerwie już za nami !!! Przez cały dzień uczniowie naszej szkoły czytali wypożyczone lub przyniesione z domu książki. Korytarze, sale lekcyjne, biblioteka i świetlica wypełniły się uczniami z książkami ! Czytało 390 uczniów !!! Brawo !!!

19 października 2023 roku jako jedyna szkoła w gminie Chrzanów przystąpimy do kolejnej edycji Międzynarodowej Akcji Czytania na Przerwie. W ubiegłym roku w akcji wzięło udział 2667 instytucji w Polsce i 22 instytucje w innych krajach. Udało też pobić się rekord czytających - 578 433 osoby. Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły do zaangażowania się w tę akcję. Może znów pobijemy ten rekord !