• Czytanie dla lamy

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas  II, III i IV Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie.
          2. Konkurs trwa od 1.10.2023 roku do 1.06.2024 roku.
          3. Udział w konkursie jest dobrowolny i można przystąpić do niego w każdym czasie.
          4. Warunkiem udziału w konkursie jest  wypożyczenie, przeczytanie, opisanie lub zilustrowanie książki z biblioteki szkolnej .
          5. Uczestnik konkursu zwraca przeczytaną książkę wraz z kartą przeczytanej książki zawierającej informacje : imię, nazwisko ucznia, klasa ; autor, tytuł książki ; opis lub ilustracja.
          6. Karty przeczytanej książki nie mogą zawierać informacji z internetu. Opis musi być samodzielną pracą ucznia. Nie można kilkakrotnie opisywać tego samego tytułu książkowego.
          7. Karty przeczytanej książki gromadzone są w bibliotece do zakończenia konkursu.
          8. Po zakończeniu konkursu komisja konkursowa w składzie : wicedyrektor szkoły i nauczyciel bibliotekarz podliczą ilość zgromadzonych kart przeczytanej książki i ogłoszą wyniki konkursu.
          9. Zwycięzcą konkursu "Czytanie dla lamy" zostanie zostanie uczeń, który zgromadzi najwięcej kart przeczytanej książki.
          10. Nagrodą dla zwycięzcy będzie maskotka Biblioteczna lama.